Logo
16 Червня 2016, 15:05

В Івано-Франківську завершився І Міжнародний фестиваль-конкурс скульптури з пінопласту «СТИРО» (ФОТО)

Впродовж 8-11 червня 2016 року в місті Івано-Франківськ на площі перед фортечною галереєю «Бастіон» в рамках фестивалю «PORTO FRANKO Гогольфест» проходив І Міжнародний фестиваль-конкурс скульптури з пінопласту «СТИРО».

стиро3

Протягом 5 днів на площі перед фортечною галереєю «Бастіон» місцеві скульптори та митці з інших країн Європи створювали композиції з пінопласту. Оригінальність концепції фестивалю відображено в казковій тематиці, у якій працювали майстри. Тому виготовлені скульптури прикрасять території дитячих садків та майданчиків міста, повідомляє прес-служба МВК.

За рішенням журі переможцем став скульптор з м.Кам'янець-Подільського Сергій Кляпетура. Нагородження переможців фестивалю відбулось 10 червня на площі перед «Бастіоном». Грамоти та премії учасникам фестивалю-конкурсу вручили: міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, проректор Прикарпатського національного університету Андрій Загороднюк,   директор Інституту дизайну Кошалінської політехніки Яцек Ойжановський.

Ініціаторами проекту виступили кафедра декоративно-прикладного мистецтва і етнодизайну Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету  та  Інститут дизайну Кошалінської політехніки з нашого міста-побратима Кошаліна (Республіка Польща). Співорганізатори конкурсу - Івано-Франківська міська рада, мерія міста Кошалін, Фундація архітектури (Республіка Польща), Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську,  Івано-Франківський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

стиро2

стиро1