Logo
16 Квітня 2015, 15:27

В Івано-Франківську збудують бізнес-центр для стартапів, триває конкурс проектів

11 березня запущено платформу для реєстрації архітектурних проектів у рамках унікальної міжнародної програми «Простір інновацій». Кінцевий термін подання проектних робіт – 26 травня.

pic_arch_IF

В січні 2015 року об’єднаними зусиллями девелоперської компанії «Арсенал City», архітектурної компанії «Зелемінь», активістів громадської організації «Тепле місто» та представників IT-сфери Івано-Франківська було створено концепцію інноваційного середовища для життя та бізнесу: на базі нового мікрорайону (в межах вулиць Національної Гвардії, Коновальця, Чорновола та Сорохтея) планується збудувати бізнес-центр із громадським простором, приміщеннями для коворкінгу та стартапів, офісними приміщеннями для ІТ-індустрії, що втілить нові стандарти життя та роботи в Івано-Франківську. Вдале розташування, сучасне планування приміщень та інфраструктура мікрорайону дозволять створити місце, ідеальне для активного розвитку міського IT-середовища.

Зараз триває прийом архітектурних робіт, а вже 1 червня 2015 року мешканці міста матимуть змогу ознайомитись із проектом-переможцем, пише ain.ua.

Учасникам конкурсу поставлено завдання з розробки проектних пропозицій багатофункціонального громадського комплексу – простору інновацій із прилеглою територією.

З появою інноваційного простору Івано-Франківськ має всі шанси:

  • на створення та розвиток сучасного професійного середовища – динамічного, амбітного, відкритого;
  • підвищити рівень життя в місті, при цьому не роблячи його дорогим і тому – недоступним для українців;
  • покращити імідж міста;
  • ствердитись як найкращий стартовий майданчик для інноваційних компаній.