Logo
16 Лютого 2015, 16:17

В Івано-Франківську жінка через ревнощі вбила новонароджену дитину своєї знайомої

19 грудня в Івано-Франківську на вулиці Медична неподалік входу до обласної психоневрологічної лікарні №3 біля сміттєвого ящика було виявлено мертвого новонародженого хлопчика.

 жінка за гратами

Сьогодні правоохоронці повідомили про перші результати слідства, пише "Фіртка".

 Спочатку слідчі розглядали версію вбиваства матір'ю своєї новонародженої дитини.

 "Після проведення оперативно-розшукових заходів, перевірки жіночих консультацій, жінок, які мали б народжувати, але не зверталися за допомогою, до нас у поле зору потрапила жінка, 1982 року народження, раніше судима, дітей у неї ми вже вилучали у серпні минулого року. Вона утримувала кошти на утривання дітей, але використовувала їх на придбання алкогольних напоїв. Вона уродженка Микитинців, але проживала у Галицькому районі. У січні вона була затримана і зізналася, що була вагітна і народила диину", - розповіла начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Івано-Франківській області Алла Лемчак.

 Втім, як згодом з'ясувалося, вбивство вчинила товаришка матері через ревнощі до батька дитини.

 "Породілля вказала, що після пологів дитину у неї забрала її знайома, уродженка Херсонської області 1988 року, неодноразово судима, тимчасово вона проживала в Івано-Франківську... Породілля і фігурантка в умисному вбивстві є добре знайомими, колись спільно винаймалик вартиру і мали стсоунки з одним чоловіком. На грунті цих ревнощів і виник конфлік, яки й відбувся на Привокзальній площі. Вона хотіла в подальшому проживати чи одружитися з чоловіком, від якої породілля завагітніла, тому і казала, що дитини треба позбутися", - розповів заступник слідчого управління, підполковник міліції Олександр Бойчук.

 Відтак, злочинниця умисно нанесла кілька ударів під час конфлікту породіллі в живіт, що викликало перейми. "Товаришка" відвела жінку у сквер біля вокзалу і там прийняла у неї пологи. Коли мати хотіла повернути дитину вона настояла на тому, що дитину потрібно позбавити життя.

 "Мама, а на даний час потерпіла, намагалася відбити дитину, але та задушила дитину. Потерпіла не повідомила нікого про інцидент, бо жінка їй погрожувала", - розповів слідчий і додав, що після того труп немовляти було перевезено на вулицю Медичну, де, власне, її і знайшли.

 На разі, зловмисницю затримали у Чернівцях, куди вона виїхала після вчиненого вбивства. Зараз вона перебуває в Івано-Франіквському СІЗО. Їй загрожує від 10 до 15 років або ж довічне позбавлення волі.