Logo
31 Січня 2020, 13:23

В Кабміні закрили перукарню: туди йдуть інвестиційні няні

У будівлі Кабінету міністрів закрили приміщення, де працювала перукарня. Тепер це місце займуть працівники UkraineInvest – інвестиційні няні.

Використання площі державними органами потребує перевірки, про це написав міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у своєму телеграм-каналі, пише 24 канал.

"У нас в Кабміні сталося нечуване – ми закрили перукарню. Я коли її виявив, спочатку подумав, що це якийсь розіграш. Виявилося, не розіграш, справжнісінька перукарня", – розповів він.

Дубілет також опублікував прайс-лист на послуги:

стрижка волосся модельна – 95 гривень;
модельна стрижка чубка — 35 гривень;
зафіксувати волосся лаком –15 гривень, якщо волосся до 20 сантиметрів, і 25 гривень для волосся, довшого за 40 сантиметрів.

У кімнаті, що звільниться, влаштують 12 робочих місць. Туди в’їдуть працівники UkraineInves – інвестиційні няні.

А в цілому ми зараз робимо великий аналіз, наскільки наші державні органи ефективно використовують площу. У держави є дуже багато нерухомості. Я хочу разом з ФДМ спочатку проаналізувати міністерства, а потім – інші державні органи,
– додав він.

Міністр також зазначив, що звільнену площу потрібно передати на приватизацію або в оренду через Prozorro.Продажі.

Хто такі інвестиційні няні і що вони робитимуть

Проєкт "інвестиційних нянь" презентував Президент України Володимир Зеленський під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі 22 січня.
Концепція Investment nanny передбачає персонального "опікуна" від уряду тому, хто інвестує в Україну понад 100 мільйонів доларів. Таким чином великі інвестори та компанії отримають додаткові угоди, які гарантуватимуть певні умови.

Інвестор зможе позиватися до України у міжнародні суди та стягувати компенсацію у разі порушення умов.

Окрім того, під час форуму урядовці та президент повідомили, що для інвесторів, які вкладатимуть у приватизацію в Україні 10 мільйонів доларів та більше держава надаватиме податкові канікули тривалістю 5 років.