Logo

В Коломиї презентували оновлений Фронт-офіс районного відділу поліції

Сьогодні, 21 липня, завдяки реформі децентралізації, відбулося відкриття нового Фронт-офісу Коломийського районного відділу поліції.

image

Фронт-офіс - це приміщення, з якого починається відділ поліції. Він створений для досягнення прозорості спілкування поліції з населенням. 

Тут є можливість зареєструвати звернення, отримати інформацію щодо кримінального провадження, де громадянин фігурує, скажімо як потерпілий, а також залишити відгуки про роботу поліції.

Разом із тим, у відділ поліції запрацювала система відеомоніторингу "Кастоді Рекордс". Таке нововведення сприятиме попередженню неналежної поведінки поліцейських щодо затриманих чи відвідувачів підрозділів поліції.
Водночас це захистить і самих правоохоронців від можливих провокацій та безпідставних звинувачень.

2

"Завдячуючи тісній співпраці, комунікації та взаємодії з районною державною адміністрацією та головами територіальних громад, сьогодні на території Коломийського району встановлена 81 камера, 10 з яких із розпізнанням номерних знаків які інтегровані до системи «ГАРПУН».", - інформує новопризначений керівник головного управління поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько.

1

Так, з'явилася можливість в цілодобовому режимі спостерігати за оперативною обстановкою в місцях відеофіксації.
На встановлення даних камер відеоспостереження органами самоврядування витрачено близько 1 млн. 3 тис. грн.

За словами очільниці Івано-Франківської облдержадміністрації Світлани Онищук, комунікація і тісна співпраця між усіма гілками влади, зможе забезпечити спокій у суспільстві.


3