Logo
16 Грудня 2014, 19:25

В мікрорайонах Івано-Франківська відбудуться передноворічні ярмарки

В Івано-Франківську з 12 по 30 грудня відбудуться передноворічні ярмарок на вул. Дністровській,3 та на вул. Тролейбусній,2.

ярмарок Мешканці та гості міста звикли до таких заходів, де здійснюється реалізація штучних ялинок, гірлянд, новорічних ялинкових прикрас, товарів новорічної атрибутики, новорічних масок та костюмів за значно нижчими цінами ніж в торгівельній мережі. На ярмарку реалізуватиме свою продукцію місцевий виробник ялинкових прикрас - ВАТ «Полімер», а також народні майстри міста та області.

На площі Ринок, будуть розміщені розважальні атракціони, дитячий розважальний майданчик, здійснюватиметься торгівля новорічною атрибутикою.

Всі заяви щодо участі в ярмарку подаються через відділ дозвільно-погоджувальних процедур. Суб’єкти господарювання здійснюють внесок до спеціального фонду міського бюджету (кошти в розмірі 100 грн. за кожне місце торгівлі в  день)  та отримують у відділі дозвільно-погоджувальних процедур (Дозвільний центр м. Івано-Франківська) погодження на участь в ярмарку.

Продаж новорічних ялинок в місті буде організовано їх торгівлю на ринках ТзОВ фірми «Траян» вул. Старозамкова,2, ринок «Східний» вул.Стуса,17, ПП «Вотум» на вул. Короля Данила.