Logo

В місті Івано-Франківську не вистачає смітників

В місті Івано-Франківську не вистачає контейнерних майданчинків для твердих побутових відходів.

Про це повідомив сьогодні  на оперативній нараді в міськвиконкомі заступник міського голови – директор Департаменту житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак. З його слів, на сьогоднішній день в обласному центрі чільна мережа контейнерних майданчиків становить в середньому 1 майданчик на 8 будинків, що не покриває наявних потреб.

«У нас на сьогоднішній день є 257 майданчиків контейнерних і 2029 будинків багатоквартирних. Так, ми бачимо, в середньому 1 майданчик на 8 будинків. Це є проблема», - розповів чиновник.

З його слів, особливо відчутною ця проблема є в новобудовах. В місті здаються нові будинки і цілі нові квартали, проте забудовники та управляючі компанії «забувають» при цьому будувати контейнерні майданчики. «Ми десь пробуємо індивідуально спілкуватися. Скажімо, на Мельника не було – побудували цілий квартал – жодного контейнерного майданчика. Десь з управляючою їхньою компанією поспілкувалися і вони вже зробили цей майданчик. І, на жаль, в інших місцях те саме. Це є проблема, над якою ми будемо працювати», - зауважив Михайло Смушак.

Крім дефіциту майданчиків, в Івано-Франківську має місце також дефіцит власне контейнерів для сміття. Як стверджує директор Департаменту житлової та комунальної політики сьогодні в середньому на 1 контейнерний майданчик припадає 3,4 контейнера. Втім, з урахуванням кількості багатоквартирних будинків, на один багатоквартирний будинок в місті припадає всього 0,5 контейнера.

 

Фото з відкритих джерел