Logo
20 Травня 2023, 16:01

У Франківську провели спортивно-патріотичну акцію «Місцеве самоврядування Прикарпаття - Збройним Силам України!»

Сьогодні в Івано-Франківську у манежі коледжу фізичного виховання відбулася благодійна  спортивно-патріотична акція «Місцеве самоврядування Прикарпаття - Збройним Силам України!».

Участь взяли близько 30 команд у складі депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад (понад 320 учасників).

Дана благодійна акція не лише про спортивні здобутки. Вже другий рік поспіль вона проводиться, щоб об'єднати зусилля для благородної справи, адже наші військові заслуговують на постійну підтримку. Зазначимо, що кожна територіальна громада, взявши участь в акції, зробила свій внесок у Перемогу.

На початку учасників змагань привітав голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич: «Дорогі друзі та колеги! Вітаю усіх на другій благодійній спортивно-патріотичній акції «Місцеве самоврядування Прикарпаття - Збройним Силам України!». Дякую, що так чисельно сьогодні представлені. Радію, що ви відгукнулися на наш заклик і взяли участь. Ця акціє є символічним виявом солідарності органів місцевого самоврядування із ЗСУ. Це наша демонстрація того, що ми хочемо наблизити нашу величну Перемогу. Бажаю усім шляхетної, чесної боротьби і нехай переможе сильніший!».

Слід зазначити, що цьогоріч окрім футболу, волейболу, шахів та інших видів спорту вперше був введений бадмінтон.