Logo
16 Грудня 2014, 11:26

В одному з пабів Івано-Франківська за одну ніч вчинили дві бійки

В місті Івано-Франківську до одного із івано-франківських пабів двічі за добу виїжджали працівники Державної служби охорони.

пиво

Близько 23 години на пульт охорони Управління ДСО надійшов сигнал тривоги з одного із івано-франківських пивних барів. Наряд групи затримання прибув за лічені хвилини.

Прибувши на місце події правоохоронці побачили велике скупчення людей біля входу в даний заклад. Згодом виявилося, що це - бійка, внаслідок якої було побито двох невідомих осіб, які були відвідувачами пабу.

Дану бійку негайно було припинено. Правоохоронцями було викликано бригаду швидкої допомоги для надання медичної допомоги потерпілим, а на місце події - слідчо-оперативну групу.

Згодом уже під ранок близько 7 години правоохоронці знову виїхали до цього ж закладу. Як виявилося, правоохоронців викликали двоє чоловіків, які були побиті в цьому ж барі. Зі слів потерпілих працівники ДСО дізналися, що чоловіки деякий час відпочивали в даному закладі, нікому не заважаючи, але згодом в приміщення ввійшли двоє молодиків, які почали нецензурно висловлюватися і спричинили бійку, опісля вийшли на вулицю і пішли до свого автомобіля на якому і втекли з місця злочину.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу для вияснення обставин даної події, а потерпілим, як і першого разу викликано бригаду швидкої допомоги.