Logo
5 Травня 2019, 17:47

В Отинії мешканці скаржаться, що дизпаливо з бензовоза потрапляє у водойми

Мешканці Отинії розповідають, що розлите напередодні дизпаливо повністю так і не зібрали. Відтак, у навколишніх потічках досі плаває пальне і розноситься водоймами.

Дизель повільно стікає в ріку, просочується в землю, пише Типовий Франківськ із посиланням на Репортер.

“Наслідки аварії аж ніяк не ліквідовані і ДСНС нічого не робить, а лише звітує про 81 метр загороджень, які сьогодні нічого не варті, бо рівень води піднявся, а солярка спокійно стікає в ріку”, – повідомив Yuriy Zagray.

Нагадаємо, в ніч на 4 травня, в Отинії перекинувся бензовоз – відбувся витік в кількості 13 кубометрів пального. Загалом цистерна перевозила 38 тонн паливо-мастильних матеріалів. Рятувальрникам на ліквідацію пішло 960 л сорбенту та 81 м загороджень. 

"У всіх новинах гарно відзвітували про те, що наслідки аварії ліквідовано, а насправді це дуже далеко від істини. В рові на вулиці Береговій ще повно солярки, яка повільно стікає в ріку, просочується в землю і відповідно завтра післязавтра буде в людських криницях, – повідомляють у групі Типова Отинія. – Чи люди усвідомлюють що сталось, чи начерпана дармова солярка гріє? Ніхто не вживає ніяких заходів, дощі, які пройшли цієї ночі підняли рівень води в рові і солярка безперешкодно стікає в ріку”.