Logo
7 Липня 2019, 17:40

В Снятині відкрили перший професійний басейн просто неба

Грандіозне відкриття першого на Прикарпатті 25-метрового відкритого професійного басейну відбулось у Снятині.

На урочистості завітали й українські боксери-чемпіони Віталій та Володимир Клички, пишуть Версії.

“Дуже добре, що відкриваються такі об’єкти. Бо найдорожче, що в нас є – наші діти. Ми робимо все, щоб діти отримували нормальні умови для навчання, для заняття спортом. Бажаю, щоб у вас були чемпіони, які почнуть свій шлях у цьому басейні”, – відмітив Віталій Кличко.

“Тільки вперед до перемоги”, – побажав майбутнім чемпіонам Володимир Кличко.

Снятинський басейн-довгобуд почали споруджувати ще наприкінці 80-х років. Втім об’єкт стояв заморожений майже три десятиліття. Справа зрушила з місця лише після того, як народний депутат України Юрій Соловей, який представляє в парламенті 89 округ, добився виділення з Державного фонду регіонального розвитку 2,8 мільйона гривень на добудову відкритого професійного басейну у Снятині.

Обранець певен, що для розвитку спортивної інфраструктури регіону у прикарпатських населених пунктах необхідно облаштувати басейни. Адже, повноцінний басейн для відпочинку та заняття спортом для дітей є нормою для розвинутих країн, а у нас чомусь такі споруди перетворюються у довгобуди.

«По-суті, це єдина повноцінна плавальна база в нашій області, яка знаходиться поза межами обласного центру. Снятинська ДСЮШ має традиції виховання тут чемпіонів України. І ті діти, які займаються тут, мають колосальний ентузіазм», – відмітив на відкритті Юрій Соловей. – Ми на цьому не зупинимось. Такі басейни мають бути у кожному населеному пункті Прикарпаття”.