Logo
20 Березня 2015, 17:04

В центрі Івано-Франківська мешканців міста вчать як правильно чистити зуби (ФОТО)

«Асоціація студентів стоматологів» Івано-Франківська сьогодні на пішохідній частині вулциі Незалежнсоті перед стоматологічною поліклінікою дає поради іванофранківцям як правильно доглядати за зубами.

1

Акція приурочена до Всесвітнього дня охорони здоров'я ротової порожнини, пише Фіртка.

"Сьогодні Всесвітній день охорони здоров'я ротової порожнини. Ми навчаємо людей як правильно чистити зуби, як доглядати за ротовою порожниною, що робити в разі захворювання ясен, проблем із пародонтою, що робити у разі втрати зуба, які є варіанти відновлення. Вчимо дітей як правильно чистити зуби, роздаємо їм грамоти, щоб вони краще запам'ятовували", - говорить віце-президент Асоціації Маріанна Кушніренко.

За її словами, така акція студентів-стоматологів уже не перша. Втім, цього разу вона масштабніша, оскільки молоді фахівці цього разу охопили більше коло проблем, пов'язаних із захворюваннням зубів.

Декілька порад від стоматологів, як же правильно чистити зуби: чистити потрібно завжди вертикально - від ясен на зуби, так щоб щітка проникала у міжзубні проміжки. Кожен сегмент зубів слід чистити окремо - боковий, фронатльну групу зубів, з усіх боків.

2

4

5

7

8

9

10

11