Logo
29 Листопада 2022, 19:11

В Україні працює близько 44% базових станцій мобільних операторів - Держспецзв`язку

Найкраще зв`язком наразі забезпечені Сумська, Чернівецька, Закарпатська, Львівська та Черкаська області.

В Україні працює близько 44% базових станцій мобільних операторів.

Про це під час брифінгу повідомив речник Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України Володимир Кондрашов.

Кондрашов наголосив, що масовані ракетні атаки російських окупантів на енергетичну структуру України призвели до перебоїв живлення мереж зв`язку загального користування.

За словами речника, енергетики, мобільні оператори, усі оператори телекомунікацій, Держспецзв`язку та Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій цілодобово працюють, щоб відновити зв`язок у тих регіонах, де його наразі немає.

"Станом на 9 ранку сьогодні, 24 листопада, в Україні працює близько 44% базових станцій мобільних операторів від загальної кількості базових станцій, яка була до повномасштабного вторгнення", - сказав він.

Кондрашов зауважив, що найгірша ситуація, якщо не брати до уваги Херсонщину, - у Миколаївській, Кіровоградській, Полтавській, Одеській та Харківській областях.

Найкраще зв`язком наразі забезпечені Сумська, Чернівецька, Закарпатська, Львівська та Черкаська області.

"Щодо ситуації з доступом до інтернету, то станом на 9 ранку 24 листопада в Україні вже працювало понад 50% мереж фіксованого широкосмугового доступу до інтернету", - повідомив Кондрашов.

 

 

 

Фото з відкритих джерел