Logo
7 Грудня 2021, 17:07

В Україні зареєстрували петицію про скерування "вакцинованої тисячі" на підтримку ЗСУ

Львівський правозахисник, громадський діяч Святослав Літинський зареєстрував петицію з пропозицією уможливити використання фінансового стимулу для вакцинованих розміром у тисячу гривень на посилення Збройних сил України замість того, щоб витрачати їх на сферу обслуговування та розваг.

Ми, свідомі громадяни України, платники податків, люди які добровільно прийняли рішення про вакцинацію від Covid19, переконані, що 1000 гривень, які нам пропонує Президент з бюджету України, більш раціонально використати на оборону країни.

"Ми, свідомі громадяни України, платники податків, люди які добровільно прийняли рішення про вакцинацію від Covid19, переконані, що 1000 гривень, які нам пропонує Президент з бюджету України, більш раціонально використати на оборону країни. Попередньо з бюджету держави у 2021-2022 роках планують виділити 8 млрд. гривень аби роздати по 1000 грн вакцинованим. Вимагаємо до переліку послуг, якими громадяни України можуть скористатись, додати можливість скерувати кошти на доозброєння української армії, а саме - придбання протитанкових ракетних комплексів «Javelin»", - ідеться у зверненні.

Вартість одного комплексу у комплекті з шістьма ракетами становить 1,3 мільйона доларів, а всього приблизно 250 таких комплексів потрібно наразі для закриття потреб української армії.

"Жодним чином не применшуючи ролі культури та мистецтва, звертаємось до українців підтримати нашу петицію і в час військової загрози згуртуватись та витратити ці кошти на оборону, відмовившись від розважальних послуг. Сподіваємось, що кількість зібраних у такий спосіб додаткових коштів на доозброєння війська, продемонструє рівень високої свідомості та згуртованості українців у час військової агресії з боку московського окупанта", - зазанчено у документі.

Петицію підписати можна тут.

 

Головне фото з відкритих джерел