Logo
17 Травня 2019, 18:43

В Україні з'явиться 5G

Сьогодні, 17 травня, у всесвітній день радіозв’язку президент України Петро Порошенко підписав Указ про запровадження в Україні до 2020 року стандарту 5G.

Про це Петро Порошенко написав у Twitter, пише Типовий Франківськ.

"Ми маємо історичну подію: розуміючи, що зв'язок 5G у 2020 запрацює у більшості країн ЄС, підписую сьогодні Указ Президента, який чітко визначить графік запуску зв'язку п’ятого покоління у 2020 році і в Україні", - написав глава держави.

Також він додав, що вже зв’язком 3G або 4G нікого не здивуєш.

"Однак хочу наголосити, що ми впровадили ці стандарти за 5 років, у той час як більшість інших країн потребували більше 10 років. Ми надолужили відставання, яке Україна мала у 2014, і нам вдалося залучити значні кошти до бюджету", - пише Порошенко.

Також на сторінці глави держави йдеться, що таке запровадження 5G – це також нові можливості для сільської медицини, зокрема телемедицини, завдяки яким встановлюватимуться чіткі діагнози і будуть врятовані життя. Це і нові можливості для "нової української школи", інтерактивного навчання та безпеки через систему "Безпечне місто". Стандарт 5G – це нові можливості для людей, ІТ сектора, Уряду, надходження до Держбюджету, нові інвестиції в Україну.

"Найголовніше - Україна вже точно не пасе задніх – за останні 5 років Укаїна опинилася серед лідерів. Маємо зробити все, щоб у 2020 стандарт 5G в Україні працював", - зауважує Петро Порошенко.

Відео з Facеbook.