Logo
13 Жовтня 2021, 18:29

В Україні з’явився застосунок для безбар’єрного спілкування

В Україні запрацював перший україномовний мобільний додаток Digital Inclusion для безбар’єрного спілкування та розвитку мовлення для людей із розладами спектру аутизму та порушеннями мовлення.

Презентація мобільного додатку Digital Іnclusion 17 червня.

Digital Іnclusion — інструмент, щоб зрозуміти потреби людей.

"Застосунок можуть використовувати люди з інвалідністю, аутизмом, після інсульту, травм, під час лікування, а також просто для розвитку мовлення та творчого мислення. Також можуть використовувати люди без мовленнєвих порушень — якщо сів голос, у разі тимчасової втрати можливості говорити, або навіть для комунікації з іноземцями", —  повідомляє Департамент стратегічного розвитку та цифрових трансформацій ІФ.

Digital Іnclusion можна завантажити на телефони та планшети на всіх операційних системах, а також користуватися вебверсією.

Додаток Digital Inclusion було розроблено в результаті соціального партнерства, започаткованого за підтримки Міністерства освіти та науки України та за ініціативи компанії Хуавей Україна, у співпраці з ГО «Здорове суспільство», соціальним підприємством «ДивоГра», освітянами, експертами з безбар’єрності, представниками бізнесу, державними інституціями та медіаспільнота.

 

 

Фото з допису Департамент стратегічного розвитку та цифрових трансформацій ІФ у Фейсбуці.