Logo
17 Грудня 2022, 20:12

В Україну доставили першу партію обладнання від Міненерго США

В Україну прибула перша партія обладнання для ТЕЦ і ТЕС від Міністерства енергетики США, повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр інфраструктури та регіонального розвитку Олександр Кубраков у фейсбуці.

«В Україну вже доставлено першу партію необхідного обладнання від Міністерства енергетики США. Ця партія є частиною допомоги у розмірі 53 млн доларів, оголошеної американськими партнерами минулого місяця»,йдеться в повідомленні.

За словами Кубракова, американські партнери є одними із лідерів щодо допомоги Україні у відновленні енергетичної інфраструктури. Зокрема, від початку повномасштабного вторгнення уже надано понад $145 млн виключно на ремонт та підтримку українських енергомереж. Пріоритет незмінний – генератори, трансформатори та інше обладнання для відновлення критичної інфраструктури.

Найближчим часом також очікується постачання енергетичного обладнання в межах співпраці з USAID. По цій лінії уже доставили в Україну обладнання на близько $25 млн грн., уточнили в українському відомстві.

 

 

 

Фото з відкритих джерел