Logo
29 Травня 2016, 16:00

В Україні вперше пройде чемпіонат пікніків

Перший етап чемпіонату відбудеться у Києві 4-5 і 11-12 червня. Подати заявку на участь може будь-хто: компанія друзів, сім’я, пара закоханих ― кількість учасників, їхні вік і стать не мають значення. Важливо лише одне: чи зуміють вони організувати найсмачніший, найвеселіший і найкреативніший пікнік, щоб отримати суперприз ― 5 авіаквитків на батьківщину шашлику, у Грузію! 

1

Оцінювати пікніки за 4 параметрами (їжа, атмосфера, чистота на майданчику та ідея) буде команда з трьох експертів на чолі з незалежним шеф-кухарем. На нього і покладена головна місія ― роздавати бали за смак і якість страв. Щонайбільше команда може набрати 100 балів: 70 із них ― за їжу, ще по 10 ― за креативність пікніка, чистоту і загальну атмосферу свята.

2

Умови участі у Чемпіонаті пікніків прості ― треба до 2 червня надіслати заявку на e-mail:picnic@borjomi.com. У заявці вказати, де саме і коли ви плануєте свій пікнік, скільки чоловік беруть у ньому участь, і залишити контактний номер телефону. Зареєструватися може кожен охочий ― не має значення, чи ви влаштовуєте великий корпоративний пікнік, чи дружні посиденьки біля вогнища, чи навіть романтичний пікнік на двох. Переможці першого етапу чемпіонату в Києві стануть володарями кубка "Кращий пікнік" і суперпризу ― 5 квитків на батьківщину найправильнішого шашлику, у Грузію. Їхні імена стануть відомі 15 червня.

3

Щоб мешканці інших міст України не нудилися, поки кияни змагаються за суперприз, організатори підготували конкурс на кращий онлайн-пікнік. "Пікніки – головна літня "соціальна мережа", яка об’єднує людей смачною їжею, приємною компанією і гарним настроєм, а тепер ще й духом змагання, – говорить співорганізатор Чемпіонату пікніків "Боржомі" Оксана Панкіна. – Ми починаємо наш чемпіонат у Києві, але сподіваємося, що скоро він вирушить на всеукраїнські гастролі. Тим часом мешканці всіх областей України можуть брати участь у конкурсі на кращий пікнік онлайн: все, що треба – зробити фото на своєму пікніку і розмістити його в Інстаграмі з хештегом #borjomipicnic. 5 команд, чиї фото наберуть найбільшу кількість лайків, отримають переносні мангали для найсмачніших пікніків".

4

UaModna