Logo
6 Лютого 2015, 09:23

В УМВС в області обговорювали питання безпеки важливих об’єктів інфраструктури Прикарпаття (ФОТО)

На спільній нараді правоохоронців з представниками Управління Служби безпеки України, Управління ДСНС, а також інших відомств йшлося про вжиття додаткових заходів щодо охорони певної категорії об’єктів на території Івано-Франківщини.

 нарадаміліція

Мета наради, яку озвучив заступник начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області майор міліції Василь Віконський, – розробка механізму взаємодії всіх відомств та порядку охорони потенційно небезпечних об’єктів, уразливих у терористичному та диверсійному відношенні, а також інших об’єктів забезпечення життєдіяльності мешканців краю – повідомляє СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

Передусім було уточнено перелік таких об’єктів, що знаходяться на території Прикарпаття, а відтак детально обговорено спільні плани заходів щодо посилення, а у разі відсутності – забезпечення їх охорони.

Доречно зауважити, що міліція вже проводить роботу у цьому напрямі, зокрема, максимально наближені до зазначених об’єктів патрульні наряди міліції. Так було висловлено та підтримано думку про залучення до їх охорони й представників громадських організацій.

Окремо присутні зупинилися на необхідності широкої роз’яснювальної роботи. Задля цього доречно практикувати різні форми, приміром поширення пам’яток з інструкціями, як діяти громадянам у разі виявлення підозрілих осіб та предметів, діяльність «телефону довіри» та скриньки електронної пошти УМВС в області.

нарадаміліція2

нарадаміліція3

нарадаміліція4