Logo
11 Лютого 2021, 15:49

Василя Вірастюка затвердили кандидатом в народні депутати по 87-окрузі з центром в Надвірні

Партія "Слуга народу"  затвердила кандидатом в народні депутати на 87 окрузі в Івано-Франківській області спортсмена Василя Вірастюка.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 11 лютого, під час з'їзду, пише Типовий Франківськ.

Василь Вірастюк зазначив, що пропозицію стати кандидатом в народні депутати від "Слуги народу", отримав від Президента.

При обранні народним депутатом хотів би займатися реабілітацією ветеранів, розвитком спорту та розглядає свою кандидатуру в профільному "спортивному" комітеті.

"Ми забігаємо наперед насправді. Зараз найголовніше завдання для мене - це поїхати на округ. Спілкуватися з людьми, слухати їхні потреби та робити висновки", - сказав Вірастюк.

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, зазначив, що Василь Вірастюк не є технічним кандидатом, а серйозним опонентом.

Загалом вибори на 87-виборчому окрузі в партії оцінюють, як "непрості та цікаві".

"Цікавий округ. 87 - в серці Галичини в Надвірній, там буде розгортатися баталія серед двох кандидатів,  "хто більший патріот".  А наш кандидат Вірастюк іде з конкретною програмою. Ми побоюємось на цих округах порушень. На Івано-Франківщині можуть бути двійники - уже маємо інформацію по цьому", - прокоментував Корнієнко.

Конкуренцію на 87-му окрузі Вірастюку складуть представник партії "За майбутнє" Олександр Шевченко, кандидат від "Європейської солідарності" Маруся Звіробій, представник «Свободи» Руслан Кошулинський, самовисуванець Михайло Ноняк.

Вибори у 87-му окрузі на Прикарпатті відбудуться через складання повноважень народним депутатом із фракції "Слуга народу" Зіновієм Андрійовичем у зв’язку з обранням його міським головою міста Надвірна.

Центральна виборча комісія призначила довибори по округу №87 на 28 березня.