Logo
29 Липня 2014, 12:32

Василь Скрипничук про підсумки роботи за липень

Василь Скрипничук

Сьогодні в приміщенні обласної ради відбулася прес-конференція голови Івано-Франківської обласної ради  Василя Скрипничука щодо підсумків роботи за липень.

За відповідний період головою обласної ради на особистому прийомі громадян прийнято - 12 осіб; розглянуто письмових скарг, заяв та пропозицій 111.

24 червня на Дні депутата заслухано інформацію першого заступника голови облдержадміністрації В. Семка про про матеріально технічне забезпечення військово-службовців 5 батальйону територіальної самооборони.

9-11 липня - голова обласної ради Василь Скрипничук разом з ОТБ "Галичина" відвідав 5-й батальйон територіальної оборони в зоні АТО.

Із слів голови, 5-й батальйон територіальної оборони зовсім не забезпечений.

17 липня голова обласної ради зустрівся з відповідальними працівниками Генерального Штабу Збройних сил України та вручив їм листа з пропозиціями щодо матеріально-технічного забезпечення на місця дислокації військово-службовців 5 батальйону територіальної оборони.

18 липня - проведено засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Йшла мова про те, щоб депутати міської ради також приймали участь у АТО, по повістках. Приклад для них якраз виразив пан голова.

Також голова відвідав фестиваль Яворина 2014 та взяв участь у черговому засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад.

Василь Скрипничук

Василь Скрипничук

Автор: Балан Василь