Logo
23 Вересня 2020, 19:09

Вчительці з Калущини присвоїли премію імені Костянтини Малицької

Вчора, 22 вересня на Калущині  відбулося засідання комісії з присвоєння премії імені Костянтини Малицької. 

Про це повідомили у пресслужбі Калуська РДА, пише Типовий Франківськ.

Голова комісії Володимир Бодик зазначив, що на розгляд комісії щодо присвоєння районної премії висунуто одну кандидатуру – Ольгу Попадинець, вчительку української мови та літератури Боднарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ольга Попадинець працює у школі 35 років. Учитель-методист Ольга Попадинець – переможець конкурсу «Вчитель року-2000», член журі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, мовно-літературного конкурсу учнів та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

"За роки своєї діяльності підготувала чимало призерів олімпіад та конкурсів; є членом журі з перевірки ЗНО з української мови та літератури.Своїми знаннями та секретами вчительської майстерності часто ділиться на сторінках преси, а також освітянських збірників. Постійно вдосконалює себе як фахівець, брала участь у різноманітних семінарах, підготувала ряд виступів на актуальні теми, присвячені креативному навчанню, компаративному аналізу на уроках української мови та ін", - йдеться у повідомленні.

П’ятеро учнів Ольги Іванівни – стали вчителями української мови та літератури.

Відтак члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Ольги Попадинець щодо присвоєння їй районної премії імені Костянтини Малицької.