Logo
6 Січня 2015, 09:38

Вчора прикарпатським рятувальникам довелося надавати допомогу водіям восьми вантажних автомобілів

Через несприятливі погодні умови вчора прикарпатським рятувальникам довелось надавати допомогу водіям восьми вантажних автомобілів.

фура

Так, водій, який керував автопоїздом "ІВЕКО" в складних погодних умовах, не впорався із керуванням та перевернувся в кювет поблизу с. Раків Долинського р-ну. Працівники пожежно-рятувальної служби спільно з комунальними службами за допомогою підйомного крану, двох вантажних автомобілів витягнули автопоїзд з кювету та встановили на колеса. На місці події потерпілих та травмованих не виявлено, повідомляють в Управлінні надзвичайних ситуацій ОДА.

Крім того, на автодорозі поблизу с. Раків Долинського р-ну працівниками ДПРЧ-10 м. Долина надано допомогу водіям 3 вантажних автомобілів, які в результаті складних погодних умов самостійно не могли продовжити рух.

Цього ж дня, на виїзді із м. Городенка в напрямку с. Семаківці надано допомогу водіям 3 вантажних автомобілів, які в результаті складних погодних умов самостійно не могли продовжити рух.

Також, о 14.55 поступило повідомлення з проханням надати допомогу по витягуванню автопоїзда "VOLVO 400", який здійснюючи транспортування ПММ ще 4 січня поблизу с. Ясенів-Пільний Городенківського р-ну внаслідок складних погодних умов з’їхав у кювет. Власниками даного автопоїзду здійснено перекачку ПММ до іншого автомобіля, після чого працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою буксирувального тросу витягнуто автомобіль на безпечну ділянку дороги.