Logo
27 Жовтня 2022, 20:08

Велика Британія запровадила санкції проти Ірану через постачання дронів-камікадзе в РФ

Санкції є аналогічними тим обмежувальним заходам, які сьогодні застосували у Європейському Союзі.

Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії запровадило санкції проти Ірану через поставку дронів-камікадзе в Російську Федерацію.

Про це йдеться у заяві на сайті уряду Британії.

"Підтримка Іраном жорстокої і незаконної війни проти України заслуговує засудження. Сьогодні ми запроваджуємо санкції стосовно тих осіб, які постачали дрони Росії для ураження українського цивільного населення. Це явне свідчення дестабілізаційної ролі Ірану для глобальної безпеки", - заявив державний секретар у закордонних справах і справах співдружності націй та розвитку Великої Британії Джеймс Клеверлі.

Також він наголосив, що російські боягузливі удари дронами є актом відчаю.

Клеверлі заявив, що завдяки створенню можливості завдавати удари дронами іранського виробництва, особи, проти яких запроваджуються санкції, завдали народу України невимовні страждання.

"Ми забезпечимо, аби вони понесли відповідальність за свої дії", - наголосив Клеверлі.

Як сказано у заяві, Іран та Росія порушують резолюцію Ради безпеки ООН, якою передбачено здійснювати контроль над передачею озброєння з Ірану.

Санкції, які запроваджує Велика Британія, є аналогічними тим обмежувальним заходам, які сьогодні застосували у Європейському Союзі. Зокрема, під санкції потрапили три фізичні і одна юридична особа.

 

 

 

Фото з відкритих джерел