Logo
22 Березня 2021, 14:19

“Велике Будівництво” 2021: на Івано-Франківщині завершено чотири об’єкти

В Івано-Франківській області реалізовувалися проєкти з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів дев’яти опорних закладів охорони здоров’я.

У п’яти з них проводиться реконструкція та в чотирьох – капітальний ремонт приймальних відділень невідкладної (екстреної) медичної допомоги. Для реалізації цих 9 об’єктів було спрямовано 72 млн грн з Державного бюджету, інформують в ІФ ОДА.

Вже завершили роботи на чотирьох об’єктах, зокрема:

  КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»,

КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня»,

КНП «Калуська центральна районна лікарня»,

КНП «Косівська центральна районна лікарня».

Приймальні відділення лікарень згаданих вище переобладнали у відділення екстреної медичної допомоги. Під час реконструкції облаштували вхідну групу та зробили капітальний ремонт.

Покращення та відновлення медичної інфраструктури – важливе завдання Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

COVID-19 поширюється швидко. Почалася третя хвиля коронавірусу в Україні. Медичні заклади мають бути забезпечені всім необхідним для прийняття нових пацієнтів у гідних умовах. Найбільша частина фінансування «Великого будівництва» 2021 року спрямована на реконструкцію саме медичних об’єктів.

«Пріоритетним та важливим питанням Уряду – є здоров’я та добробут українців. Мінрегіон, як відповідальна сторона за реалізацію Програми Президента України «Велике будівництво», сконцентрований на забезпеченні належних умов на основі інклюзивності та загальному комфорті нових об’єктів інфраструктури. Завершення реконструкції приймальних відділень лікарень – першочергове завдання на цей рік», – зазначив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України.