Logo

Велике будівництво чи велика ілюзія

Нещодавно, представники політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа Громад» відвідали історико-меморіальний музей Степана Бандери в селі Старий Угринів Калуського району, де побачили дві сторони «медалі» будівництва скверу, яке проводилося в межах президентської програми «Велике будівництво».

Нагадуємо, цьогоріч, на День Незалежності України до Старого Угринова з'їхалися усе керівництво області для того, щоб урочисто відзначити завершення ремонтних робіт та традиційно перерізати стрічку.

На відкритті найбільшого прапора у області, всі присутні бачили красиву сторону меморіального скверу. Проте, депутати від «Платформи Громад» оглянувши всі сторони будівлі, помітили незавершені роботи.
Зовні музей виглядає красиво, але якщо зайти далі, можна побачити недобудовані сходи, доріжки, каналізаційні люки невідомого походження, відсутність туалетів та належного благоустрою.

Депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії "Платформа Громад" Тарас Виноградник на своїй сторінці у фейсбук опублікував відео з території музею Степана Бандери, на якому відкрив «ширму» Великого будівництва.

«2 місяці пройшло від Дня Незалежності, коли оприлюднили інформацію про завершення об’єкта. Попередні озвучені суми ремонтних робіт близько 10 мільйонів гривень. Хочу, що ми разом подивилися, яке це «Велике будівництво», - прокоментував у відео Тарас Виноградник.