Logo

Велике будівництво на Прикарпатті: стартував капітальний ремонт ще однієї ділянки «Дороги Єдності»

На Прикарпатті стартували роботи з капітального ремонту ділянки автодороги М-12 сполученням «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» у районі села Лопушня Рогатинської міської територіальної громади.

Про це розповів у фейсбуці голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

З його слів, роботи планується проводити методом холодного ресайклінгу. В даний час проводяться підготовчі роботи. Паралельно триває процес розчищення узбіч та облаштування водостічних кюветів.

В подальшому буде проведено комплекс робі з  розпушення старого дорожнього одягу проїзної частини; влаштування додаткової щебенево-піщаної суміші С-7; зміцнення отриманої суміші мінеральними в'яжучими за допомогою ресайклера; влаштування вирівнювального шару крупнозернистого асфальтобетону; влаштування верхнього шару щебенево-мастичного асфальту.

Як зауважив очільник Прикарпаття, роботи з капітального ремонту дороги проводяться коштом державного бюджету в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Нагадаємо, як зауважив раніше Андрій Бойчук, дорога М -12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» в перспективі стане частиною найдовшої траси в Україні М-30 «Стрий – Ізварине», яка вже отримала в народі назву «Дорога Єдності».

 

Фото з допису Андрія Бойчука у фейсбуці