Logo
25 Березня 2021, 19:15

Велике будівництво: у Надвірнянській ЦРЛ відкрили відрекунструйоване приймальне відділення

Сьогодні, 25 березня відбулося відкриття приймального відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Надвірнянської центральної районної лікарні.

Відвідали медичний заклад та поспілкувалися з його працівниками кандидат в народні депутати України по 87-му виборчому округу Василь Вірастюк, голова ОДА Андрій Бойчук та голова Надвірнянської об’єднаної територіальної громади Зіновій Андрійович. Реконструкція здійснювалася в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». 

За словами голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, кошторисна вартість робіт - 10,37 млн. гривень.

Держава передбачила на це будівництво 7,5 млн. гривень. 2,87 млн. гривень - співфінансування з місцевого бюджету.

Завдяки реконструкції площу відділення вдалося збільшити втричі. Що важливо, зросла кількість працівників - з 31 до 67.

Також відділення оснастили сучасним медичним обладнанням: комп’ютерним томографом, апаратом ультразвукової діагностики, апаратом штучної вентиляції легень, рентген-апаратом, лабораторним обладнанням тощо.

"Завдяки програмі Президента "Велике будівництво" ми маємо можливість робити такі реконструкції. У Надвірнянській центральній районній лікарні все виконано на найвищому рівні. Відділення зроблене за європейським зразком. За таким прикладом ми будемо робити реконструкції й в інших закладах", - сказав Андрій Бойчук.