Logo

Велике будівництво: В межах президентської програми на Прикарпатті реалізовують 13 об’єктів

Масштабна розбудова якісної інфраструктури України. В Івано-Франківській області триває реалізація програми президента "Велике будівництво".

Цьогоріч в її межах тривають роботи на 13 об’єктах. З державного бюджету на це передбачено 197,3 мільйона гривень. Ще понад 33 млн - співфінансування місцевого самоврядування, йдеться у сюжеті каналу 402.

"Мова йде про чотири школи, два дитячі заклади, чотири спортивні споруди, і три об'єкти культури. Основне джерело фінансування робіт на цих об'єктах - кошти державного фонду регіонального розвитку. Завдяки ініціативі президента ми щодня бачимо зміни на краще у різних сферах: від освітньої до медичної, від соціальної до спортивної. І це надзвичайно важливо, бо українці мають отримувати якісні послуги, працювати в гідних умовах, вчитися в сучасних школах. програма президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" - це механізм, який не на словах, а на дії розвиває нашу державу," наголошує голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

Хід проведення робіт голова облдержадміністрації контролює особисто. Переконує, їх якість має бути на найвищому рівні. Адже будівництво та реконструкція об'єктів, які включені до президентської програми, засновані на принципах енергоефективності, інклюзивності на націленості на кожного українця.