Logo
18 Серпня 2023, 15:31

Великий Veles Mall – великий збір на дрони-камікадзе

25-27 серпня відбудеться офіційне відкриття Veles Mall – найбільшого торгово-розважального центру Івано-Франківська. До відкриття Veles Mall у партнерстві з Координаційним центром Save Ukraine Now оголошують збір на 100 дронів-камікадзе для прикарпатських підрозділів на передовій. 

«Я щиро запрошую всіх завітати на відкриття, гарно провести час та долучитись до важливого збору! Ми можемо жити, працювати і розвиватись останні 8 і 1,5 роки виключно завдяки ЗСУ, нашим захисникам і захисницям, які боронять країну на передовій. Відкриття Велесу не могло відбутись без сміливої цілі задля допомоги нашим військовим. Тому ми ініціювали збір на дрони-камікадзе для прикарпатських підрозділів», – розповідає Сергій Пукіш, засновник Veles Mall. 

Ініціатори збору запрошують франківчан та гостей міста приєднатись до великого збору на великому відкритті та разом зібрати необхідну суму.

«ТРЦ «Велес» є надійним партнером нашого Координаційного центру уже понад рік. Компанія не тільки допомагає нам фінансово, а й долучається до наших промоційних заходів, — розповідає преставник #SaveUkraineNow (SUN) Тарас Герула — ми відразу погодилися на ідею великого збору для прикарпатських підрозділів з нагоди відкриття нового Велесу, разом з військовими обрали пріоритет та визначили спільну ціль – 100 дронів-камікадзе. Хоча сподіваємося, що з гостями Велесу зберемо навіть більше».

Впродовж трьох днів 25-27 серпня на гостей Veles Mall чекатимуть майстер класи для дітей, вікторини й подарунки, виступи місцевих колективів, відомих артистів та Івано-Франківського Драмтеатру, креативні фотозони і ще безліч активностей для усієї сімʼї. Хедлайнер події – MamaRika, яка виступить 26 серпня о 17:00 год. 

Нагадаємо, торгово-розважальний центр Veles Mall розташований в місті Івано-Франківськ на вулиці Вовчинецькій 225а. 

Довідка

Veles Mall – найбільший торгово-розважальний центр в Івано-Франківську та області. Площа двох корпусів становить понад 60 тис. м2. Veles Mall – це новий корпус ТРЦ «Велес» на вулиці Вовчинецькій 225а, який працює в Івано-Франківську з 2003 року. Будівництво нового корпусу розпочалось у 2018 році. У Veles Moll представлено понад 120 магазинів відомих світових та українських брендів, найбільший у місті кінотеатр на 7 кінозалів Movie land, зона фудкортів, ресторан швидкого харчування KFC та критий сімейно-розважальний комплекс Fly Kids площею 3,5 тис. м2.