Logo
25 Січня 2022, 18:38

Верховна Рада відхилила законопроєкт про відповідальність за підробку документів про щеплення

Верховна Рада відхилила законопроєкт щодо встановлення відповідальності за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень (№6084).

Як передає  Укрінформ, за ухвалення проєкту закону проголосували 186 народних депутатів за мінімально необхідних 226. Парламентаріям також не вистачило голосів для направлення документа до комітету для доопрацювання на повторне друге читання (192 за мінімально необхідних 226).

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 2 листопада 2021 року ухвалила в першому читанні проєкт закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу щодо встановлення відповідальності за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень» (№6084).

Він передбачав покарання за свідоме використання підроблених документів про щеплення у вигляді штрафу від 17 тисяч до 34 тисяч гривень або обмеження волі на строк до двох років.

За внесення медичним працівником завідомо неправдивих відомостей до медичної документації про щеплення - штраф від 34 тисяч до 68 тисяч гривень або позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

За виготовлення та збут підроблених документів про щеплення - штраф від 85 тисяч до 170 тисяч гривень або позбавлення волі на строк до трьох років.

                                                                                                                                       фото з відкритих джерел