Logo

Верховна Рада звільнила з посад трьох міністрів

Народні депутати України звільнили сьогодні з займаних посад очільників трьох міністерств. Своїх посад позбулися Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка, Міністра інфраструктури Владислава Криклія та Міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Як повідомив вчора голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Ігор Петрашко та Владислав Криклій написали заяви про відставку за власним бажанням, а стосовно Максима Степанова в Раду надійшло подання про звільнення від Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

«Вдячний Ігорю Ростиславовичу та Владиславу Артуровичу за продуктивну роботу в режимі 24/7. Бажаю успіхів у подальшій професійній діяльності», - прокоментував у телеграмі звільнення міністрів економіки та інфраструктури Прем’єр.

Що ж до Максима Степанова він відзначив, що той прийшов на посаду очільника МОЗ в один з найскладніших часів для української медичної системи. «І є багато речей, за які ми точно всі можемо сказати йому дякую. Але є і провалені завдання, які не можна ігнорувати», - зауважив пан Шмигаль. Він також висловив переконання що перед новим очільником медичного міністерства стоятимуть «дуже чіткі завдання та жорсткі дедлайни щодо тих речей, які наразі не виконані міністерством, але точно мають бути зроблені якнайшвидше».

 

Фото з відкритих джерел