Logo
29 Серпня 2019, 19:10

Верховною Радою Обрано нового Міністра закордонних справ

Сьогодні, на першому засіданні Верховної Ради ІХ скликання було обрано нового Міністра закордонниз справ. Ним став заступник голови Офісу президента, член РНБО Пристайко Володимир.

Про це пише Типовий Франківськ з посиланням на трансляцію РАДА.

"Я вимагатиму чіткого усвідомлення того, яку користь приносить країні кожен підписаний контракт. Захист українського громадянина закордоном - завдання номер однин. Ми маємо перетворитися на експортного гіганта. Єдиний наш імпорт це інвестиціі, досвід, знання і культура", - сказав чиновник під час засідання.

Трохи про нового МЗС України:

Професійну діяльність розпочав з приватного сектора, в 1993-1994 роках був співзасновником одного з перших українських інтернет-провайдерів та інтернет-видань - "Електронні вісті". З 1994 року працює в сфері міжнародних відносин. 

В 2012 – 2014, за часів правління Віктора Януковича, був Послом України у Канаді.

У грудні 2014-го його призначили заступником Клімкіна і керівником апарату МЗС. Він реалізовував політику Клімкіна стосовно реформ і змін в Міністерстві. З 2016 року має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посланника першого класу.

З 2017-го – голова місії України при НАТО, перший заступник голови МЗС.  З 2019-го – заступник голови Офісу президента, член РНБО.