Logo

Весільні сукні прикарпатської підприємниці понад рік не можуть продати на аукціоні

"Держава дісталася до гаманців боржників". Так коментувала преса новину про те, що банківські рахунки боржників будуть автоматично арештовувати.

Багатьох українців ця новина обурила, адже банки більше не захистять їх кошти від державних чи приватних виконавців. Однак стягнення грошей з банківських рахунків – це лише вершина айсберга, пише Економічна Правда.

Якщо коштів на рахунках боржника не вистачить, виконавча служба буде стягувати нерухомість, коштовності та автомобілі. Це майно продається на аукціонах державного підприємства "СЕТАМ" (Система електронних торгів арештованим майном). Узяти участь в аукціонах і купити щось з арештованого може кожен українець, пройшовши просту реєстрацію. На аукціоні можна знайти товар на будь-який смак та ціну. Часто можна зустріти цікаві та неординарні лоти.

Так, серед найдивніших лотів є 35 весільних суконь.  У 2019 році івано-франківські виконавці вилучили в місцевої підприємиці 35 весільних суконь. Відповідно до даних судового реєстру, жінка заборгувала Приватбанку 50 тис грн, які не могла повернути.

Усі сукні оцінили 91,8 тис грн і вже рік намагаються продати. Однак покупців на такий специфічний товар та ще й у такій кількості поки що знайти не вдалося.