Logo
13 Квітня 2021, 09:11
Теги: призов

Весняний призов: у Франківську на військову службу мають піти 3555 юнаків

З 1 квітня в Івано-Франківську розпочався робота призовної комісії.

Про це повідомив військового комісара Івано-Франківського міського військового комісаріату підполковник Ігор Сорокопуд на оперативні нараді, пише Типовий  Франківськ.

"Явка по Івано-Франківській ТГ підлягає - 3555 осіб. Всі вони викликані на комісію. З'явилось тільки 528 осіб, неявка призовників становить 3027 чоловік", - каже

Плановим завдання для призиву до Збройних Сил України та інші військові формування для Івано-Франківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки становить - 75 осіб.

7-8 квітня відбулися перші відправки юнаків до ЗСУ на службу пішло 10 осіб. Наступна відправка 15 квітня, крайня відправка запланована 17 червня.

Натомість міський голова Руслан Марцінків зауважив, що можливо буде теоретичне загострення на Сході.

"Ворог розгортає додаткові сили до дня так званої "победи". Тому можемо мати достатньо непрості ситуації у травні-червні.  Необхідно мобілізуватися. Призов це не є мобілізація у зону бойових дій, але призов – один з моментів, як підвищити боєздатність збройних сил України. Звертаємо всіх жителів громад", –  каже Марцінків.

Очільник міста доручив керівнику муніципальної варти Михайлу Шутаку скласти попередній список добровольців для відправлення чоловіків у разі загострення на Сході.

"Максимально зараз треба бути готовим. Інформація, яка зараз існує невсиляє оптимізм. Я не думаю, що буде повномасштабне вторгнення, але провокації готуються серйозні", - зазначив Марцінків.