Logo
28 Травня 2024, 10:03

Ветеран та майбутній холостяк Олександр Терен побував у Франківську

27 травня в Івано-Франківську відбулася зустріч з ветераном, письменником, ведучим “Відвал ніг або All інклюзив” та головним героєм проєкту “Холостяк” Олександром Тереном. 

Під час зустрічі модераторка Наталка Найда та Олександр Терен обговорили питання інклюзивності міст, а також колишній військовий презентував свій автобіографічний роман “Історія впертого чоловіка”.

До слова, Олександр є засновником та ведучим ютуб-проєкту “Відвал ніг або All інклюзив”, який покликаний звернути увагу як суспільства, так і влади на питання інклюзивності в українських містах.

Чоловік також розповів про свій власний досвід на війні і про те, як пристосовується до життя із новими протезами. Нагадаємо, що Олександр Будько, командир взводу 49-го окремого стрілецького батальйону "Карпатської Січі" на позивний "Терен", втратив обидві свої ноги під час харківського контрнаступу.

У своєму щоденнику він згадує, як підняв голову, щоб переконатися в цьому та побачив, що від берців мало що залишилося. Ніг не відірвало, каже Олександр, але їм не було на чому триматися.

"Це була просто каша з кісток, м'яса, штанів та берців. А на лівій ступні відірвало всю м'язову тканину, подрібнило кістки і залишилися тільки пальці та сухожилля".

Військовий каже, що йому "найбільш прикро", що все це відбувалося під час харківського контрнаступу, а він так хотів "дотягнути хоча б до Ізюма".

aac309a4-30f9-4f00-a4e5-8e7a7c62def8 ddd2acc6-437e-41d2-a682-b2c86570166d

1-golovna-5