Logo
19 Квітня 2019, 17:19

Ветерани АТО записали звернення до прикарпатців

Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО опублікувала звернення до прикарпатців.

Нагадаємо, днями ветерани АТО висловили свою підтримку на виборах за Петра Порошенка.

Своє зверення ветерани оприлюднили в соцмережі, пише Типовий Франківськ.

«Сто років тому українці втратили державу. Суспільство на той час не було готове мислити та сприймати світ категоріями держави. Українська політична еліта в 2017 році замість того, щоб прагнути незалежності та боротися за неї бачила пріоритетом соціальні і земельні питання. Тоді українці визначили свій гаманець, важливішим за громадськість свободи та національну ідентичність», - звертається ветеран АТО Василь Андріїв.

Також він додає, що ці фактори призвели українців до втрати незалежності, але залишили беззахисним перед найбільшим зовнішнім ворогом. І врешті призвели до загибелі держави.

«Сьогодні історію нашої держави творять не тільки політики, але й в першу чергу кожний з нас. Хоча, не завжди усвідомлюючи, що ми є творцями цього процесу. Саме за нами лежить відповідальність за наше майбутнє», - зазначає ветеран.

Тарас Кузь продовжує, що нашій країні потрібний президент, який здатний забезпечити державницький напрямок у розвитку країни та гідне її місце на світовій арені.

«Ним має бути політик, котрий усвідомлю що національне відродження та територіальна цілісність, то святий обов’язок перед наступним поколінням»,- каже ветеран АТО Тарас Кузь.

Наостанок Роман Вішка звертається до громадян, що роблячи вибір потрібно звертати не тільки на обіцянки, але треба розуміти, що стоїть за тими обіцянками.

«Щоб налагодити все, треба пройти важкий шлях, який може бути і довгим. Всі повинні розуміти чітко, який в нього обов’язок перед державою. Та що він повинен робити для збереження своєї держави. Хтось має захищати кордони, лікувати людей, а хтось вчити дітей. Просто так, добробут і мир не дається», - говорить ветеран.