Logo
14 Березня 2019, 16:26
Теги: ато, Андріїв

Ветерани АТО заявили, що не допустять силових протистоянь на Прикарпатті

В Івано-Франківську Міська Асоціація учасників АТО заявили, що не допустить силових протистоянь псевдопатріотичних сил.

Про це на публічній сторінці Міська Асоціація учасників АТО повідомив заступник керівника Василь Андріїв. Крім того, він закликав Патріотичні та Ветеранські рухи, утриматись від радикальних дій, в першу чергу по відношенню до цивільних громадян, які відвідують ті чи інші заходи.

"У світлі останніх подій, які відбуваються в різних містах на території України, ми, як ветеранська спілка Міська Асоціація учасників АТО не можемо не заявити про свою чітку позицію. Ми категорично засуджуємо висвітлені факти корупції в Укроборонпромі! Ветеранська спільнота не залишиться осторонь подій анонсованих тими чи іншими організаціями. І всіма можливими Законними способами буде сприяти правопорядку та безпеці і спокою громадян міста Івано-Франківськ", - відзначив Андріїв.

Заступник керівника Асоціації додає, Асоціація заявила, що абсолютно є аполітичною. Але наголошує, це не означає, що учасники будуть осторонь подій окремих організацій чи утворень, які намагаються нагнітати ситуацію у суспільстві та закликають до насильства

Також додав, що  в Івано-Франківську з числа активних учасників Ветеранського руху Івано-Франківщини створено Громадську Варту. Ця організація покликана, на громадських засадах, сприяти дотриманню правопорядку усіма суб'єктами суспільства на території Івано-Франківська.

"Вважаємо за необхідне наголосити, що будь які рухи, організації чи утворення повинні дотримуватися Законів України та діяти в межах Конституції. Свої дії та кроки окрім статутних обов'язків спрямовувати на державотворення та єдність України. Ми готові до будь якого розвитку подій і наші сили та зусилля будуть спрямовані на захист інтересів громадян України та Держави загалом!", - зазначають ветерани