Logo
5 Березня 2022, 15:57

Від обстрілів військових РФ в Україні загинуло 32 дитини, ще 70 травмовано - омбудсменка

Станом на 11 годину 5 березня 2022 від початку вторгнення Російської Федерації в Україні загинуло 32 дитини, 70 отримали поранення.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.
Вона зазначила, що внаслідок 47 обстрілів цивільних об’єктів на Київщині загинуло двоє дітей. Під завалами будинків в смт Бородянка на Київщині можуть перебувати біля сотні осіб, у тому числі діти. Їхня доля невідома.

"У с. Мархалівка Фастівського району на Київщині ворожі снаряди забрали життя 3 дітей. Через ракетні та артилерійські обстріли у Харкові загинуло 5 дітей. На Київщині із танкових кулеметів колони військової техніки окупантів 4 березня 2022 року було розстріляно авто з 6 цивільними, 17-річна дівчина та жінка загинули, ще четверо отримали осколкові поранення, серед них дівчата 17 та 7 років", – йдеться у повідомленні.

Денісова наголосила, що російські війська продовжують цинічно порушувати право дітей на життя, яке закріплене статтею 6 Конвенції ООН про права дитини. Та закликала міжнародні правозахисні організації вжити всіх можливих заходів для посилення тиску на Російську Федерацію для припинення воєнної агресії проти України: "Прошу, країни-члени НАТО, закрийте небо над Україною!".

 

 

 

 

Фото з відкритих джерел