Logo
11 Травня 2023, 16:20

Відбулась виставка творчих робіт «Молодь Прикарпаття – Україні»

Сьогодні, 11 травня, у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України відбулось відкриття виставки творчих робіт студентів «Молодь Прикарпаття – Україні», де були представлені творчі бакалаврські та магістерські роботи студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Прикарпатського національного університету. Вони виконані в різних техніках малярства, іконопису, графіки, скульптури та художнього текстилю.

Значну частину експозиції виставки складають твори малярства та графіки, в яких студенти осмислюють різні сфери буття українського народу, зокрема національні народні традиції, історичні події, образи визначних постатей державотворення та культури України, пам’ятки архітектури та актуальні проблеми життя сучасної людини.

«Дана виставка у різних жанрах показує таланти української душі та молоді у якої твориться нове, сучасне бачення. Завдяки наставникам та педагогам, які свої знання, вміння та здобутки передали студентам, ми маємо змогу побачити твори у яких є глибокий зміст та наповнення, це завдяки тій творчій енергії, яка була вкладена», - підкреслив директор Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ Володимир Федорак.

Представлені на виставці ікони, написані на дошці покритій левкасом. Вони розвивають багатолітню традицію українського іконопису, поєднують сучасну стилістику із глибоким розумінням іконографії і духовного змісту ікони.

Скульптура представлена об’ємними творами, а також роботами виконаними в техніці рельєфу. Художній текстиль репрезентують творчі роботи студентів у техніках батіку та гобелену.