Logo
21 Лютого 2022, 15:01

Бюджетна комісія облради розглянула календарні плани заходів на 2022 рік

Сьогодні, 21 лютого, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, яку очолює депутат облради Назарій Іванів.

На бюджетній комісії було розглянуто понад 60 питань.

Зокрема, було розглянуто та погоджено календарні плани заходів на 2022 рік.

Як вже стало відомо, бюджет прийняли ще у грудні місяці минулого року на поточний 2022 рік, але до моменту ухвалення календарних планів розпорядниками коштів були департаменти обласної державної адміністрації.

«Фактично сьогодні отримали старт для руху у використанні коштів для проведення тих заходів, які заплановані по їхніх програмах. В кожній програмі зазначений перелік заходів, на що спрямовуються кошти, які заходи плануються здійснювати. Ми сьогодні розприділили ці кошти, щоб кожен розпорядник коштів міг уже працювати», - зазначив Назарій Іванів.

DSC08702

Також, було повернуто головним розпорядникам кошти, які вони не встигли використати в минулому році, та повернено субвенції, які були спрямовані обласному бюджету в минулому році та не були використані.

«Ми намагалися врахувати всі пропозиції, адже їх було дуже багато, а коштів — близько 200 млн, тому ми забезпечили найголовніші», - наголосив голова комісії.