Logo
2 Грудня 2014, 10:16

Відчуйте себе Святим Миколаєм – подаруйте дитині омріяний подарунок (ФОТО)

Щороку з 1 листопада в Мільтійській Службі Допопомоги стартує акція «Святий Миколай іде до сиріт». Кожен може вибрати будь-який з тисяч листів, написаних сиротами, і підготувати для дитини омріяний подарунок.

3

За словами Лесі Гончар, працівника Мальтійської Служби Допомоги, з проханнями про омріяні речі приходять листи від дітей, які навчаються в дитячих будинках, школа-інтернатах та сирітських закладах міста та області. Щороку таких служба отримує близько 2 тисяч, від дітей різної вікової категорії.

8

«Прохання дітей є дуже різними. Ми бачимо, що Миколай є щедрим щороку, то прохання зростають. Попадаються дуже цікаві листи. Наприклад, цього року був лист, який уже забрали, ми його жваво обговорювали. Хлопчик, шестикласник, хотів автомат на кульках, алюмінієві наручники, набір солдатиків та український прапор. Також писав, що мріє стати охоронцем Вітчизни», – розповідає Леся Гончар.

6

Часто діти просять не лише іграшки, але й зимовий одяг. З цим в інтернатах катастрофічна проблема, адже діти ростуть, а одяг швидко зношується.

«Інколи щоб купити одяг чи взуття, виходить кругленька сума, хоча кожен собі вибирає лист. Люди кажуть, що раз в році вони можуть собі це позволити. Навіть це стає доброю сімейною традицією, – каже працівниця Мальтійської Служби Допомоги. –  Приходять батьки з дітьми, вони вчать їх, що є ще хтось, хто потребує, хто немає найзвичайнісіньких речей, таких як зубна паста чи щітка».

2

Кожен, хто хоче, може прийти до Мальтійської Служби Допомоги (вул. Лесі Українки, 1, навпроти катедри) і приєднатися, стати помічником Святого Миколая. З листів можна вибрати той, який вам найбільше припав до душі. В термін до 10-11 грудня підготовлений та запакований подарунок потрібно підписати та принести мальтійцям, які 19 грудня доставлять його до адресата.

Листів ще є багато, тому поспішайте зробити хорошу справу!

7

«Кожен може вибрати для себе оптимальний шлях і долучитися в різний спосіб. Якщо немає коштів, то можна допомогти будь-чим. Сьогодні прийшов чоловік, який хоче надати допомогу при перевозці подарунки, запропонував скористатися його вантажною машиною. Будь-яка допомога є важливою і знайде свого адресата», – каже Леся Гончар.

5

Важливо, щоб люди пам’ятали, що діти в інтернатах є не лише на свято Миколая. Вони живуть там цілий рік, впродовж якого щодня мають багато потреб. Тому в Мальтійській Службі Допомоги закликають допомагати таким дітям і згадувати про них не лише на свята, але й весь рік.

9