Logo

В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні, 10 червня, відбулося урочисте відкриття нового приймального відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні.

 Ремонт та будівництво нового відділення стало можливим завдяки проєкту “Велике Будівництво” за програмою Президента України Володимира Зеленського.

"Ми на 69 % змінили це відділення в кращу сторону. Не реконструювали, а добудували певну частину цього корпусу і  розширили відділення екстреної медичної допомоги на 85%. Це наша мрія, яку ми уже років 7 хотіли реалізувати в життя і дякуючи тим всім речам які президент зробив не тільки для нас, а для всієї України, тут у нас вилилося в будівництво яке значно покращило умови перебування наших пацієнтів", - каже головний лікар Тарас Масляк.

Лікарня знаходиться на балансі міської ради. Обласна рада також, значною мірою, долучилася до цього об'єкту.

На реалізацію пішло понад 16 мільйонів гривень. Спочатку Обласна рада виділила 11 мільйонів, а згодом ще виділили додаткових 5 мільйонів гривень. 

"Я сьогодні бачу, що всі підтримують програму "Велике будівництво" і всі можуть брати в цьому участь. Така консолідація, така можливість, є площадкою для того, щоб об'єднувати, "зшивати" Україну. І, на прикладі цього об'єкту, ми бачимо як це відбувається. Я вважаю, те що ми сьогодні бачимо - це дуже високий рівень" -  прокоментував подію голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

В новому корпусі відкрилися дві реанімаційні палати, рентген кабінет, операційна і перев'язочна.

Завідуюча приймального відділення ЦМКЛ Олена Хабер розповідає, що вони були відкриті як відділення екстреної допомоги ще 7 років тому. Пізніше, постало питання про нестачу місця в приміщенні і потребу в  розширенні.

"Результат перевершив себе. Все згідно з європейськими стандартами. Наше керівництво зробило все, щоб ми відкрилися максимально швидко. Тому що такі капітальні роботи ведуться роками, а тут за пару місяців все готове. Є все для того, щоб людина одужала і поправила своє здоров'я" - каже пані Олена.

Також, на відкриття завітала перша заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Сусаніна. Вона розповіла наскільки важливим для міста є фінансування та розвиток сучасної медицини.

Зазначимо, що з міського бюджету на проєкт було виділено 8 мільйонів гривень.