Logo
24 Червня 2014, 23:04

Відкриття проекту «Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади»

  Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади

У конференц-залі готелю "Станіславів" відбулося відкриття проекту «Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади». Проект виконує Малопольський Інститут Територіального самоврядування та Адміністрації FRDL MISTiA з Кракова спільно з українськими партнерами ЛМГО "Інститут політичних технологій" зі Львова та Громадський центр з Івано-Франківська. 

Метою проекту є підтримка повноважень органів місцевої влади малих міст Західної України у сфері залучення іноземних інвестицій.

Войцех Одзімек Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади Яцек Квятковскі Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади