Logo
15 Червня 2018, 15:52

Відома франківчанка стала брюнеткою та знялась в кіно, щоб розказати про своїх "колишніх"

Тіна Кароль приголомшила неочікуваним образом. Вона стала брюнеткою з короткою стрижкою. Саме такою співачку побачать у головній ролі короткометражки Євгена Баранова під назвою "Колишні". Тіна грає дівчину, яка намагається вибудувати стосунки зі своїм новим хлопцем, але її ніяк не відпускають фантоми її колишніх коханих.
"Колишні" - це інтелектуальне кіно. У ньому розкрито нелегкий вибір людини в боротьбі між минулим і сьогоденням. І цей вибір визначає її завтрашній день", - каже автор ідеї фільму Вікторія Лезіна. "Тіна Кароль - характерна актриса, вона існує в фільмі на межі ігрового і документального кіно", - зазначив режисер фільму.
Головну чоловічу роль у фільмі виконав Михайло Пшеничний. В епізодичних ролях ми побачимо цілу плеяду знаменитих акторів: Володимира Горянського, Кирила Дицевіча, Олександра Попова, Дмитра Гольдмана та інших. Прем'єра стрічки запланована на 2019-й рік. До речі, про свої акторські амбіції Кароль розповідала торік, на прем'єрі серіалу, саундтрек до якого вона виконала.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram