Logo
27 Лютого 2017, 16:20

Відома франківчанка Тіна Кароль зустрілась з онкохворою дівчинкою і заспівала дуетом (ВІДЕО)

Народна артистка України, співачка Тіна Кароль виконала заповітну мрію маленької онкохворої дівчинки, приїхавши до неї в гості.

Матір хворої Валерії Кокіш бачила, як дитина завжди слухає пісні Тіни Кароль і наспівує їх. Зрештою, розчулена мама не витримала і пообіцяла Валерії, що співачка приїде до неї. Правда, тоді мама хворої не знала як це втілити у життя. Згодом про мрію Валерії заспівати разом із Тіною Кароль волонтери написали у Facebook. Прохання дівчинки сколихнуло соціальні мережі і надійшло і в проект “Здійсни мрію“. І ця фантастична зустріч стала можливою: Тіна Кароль приїхала до дівчинки просто додому, пише WestNews.

дівчинка

ФОТО: Лідія Таран у Фейсбук

Дівчинка з сльозами на очах і палкими обіймами зустріла Тіну. Вони співали разом, малювали і сиділи в колі сім’ї Валерії. Крім того, Тіна Кароль подарувала дівчинці браслет, на якому слова з її пісні – “Здатися ти завжди встигнеш“. Цим самим співачка закликала маленьке серце до життя. А ще, Тіна Кароль попросила, щоб Валерія вболівала за неї на проекті “Голос країни”, тому що підтримку дівчинки вона відчуватиме навіть там – у кріслі журі.

Більше у відеосюжеті ТСН. Тиждень: