Logo
18 Вересня 2020, 14:09

Зіркова франківчанка Тіна Кароль випустила трилогію "Знайти Своїх"

Відома українська співачка Тіна Кароль випустила трилогію «Знайти своїх».

Презентація відбулася на Ютуб-каналі співачки, пише Типовий Франківськ.

"Кліп трилогія «Знайти своїх», що складається з трьох великих пісень однойменного нового альбому Тіни Кароль, є емоційним пазлом, який складається у відповідь на питання: «У чому криється щастя?» Тіна Кароль виконала в трилогії роль героїні, якій люди довірили найпотаємніші секрети своїх душ. Для одних Тіна рятувальний круг, для інших справедливий вирок. Щастя в житті кожної людини полягає в отриманні", - йдеться у дописі.

Режисер трилогії Стас Морозов об'єднав в одну цільну історію три пісні-визнання співачки: «Знайти своїх», «Човник» та «Небо», - йдеться на сторінці Тіни Кароль в Фейсбук.

Наймасштабніша відео робота Тіни Кароль є водночас її самої крихкою музичною сповіддю.

«Знайти своїх - це щастя, втратити - випробування. Але набуття «своїх» можливо тільки тоді, коли перестаєш шукати », - каже Тіна, яка своїх людей, відданих шанувальників давно знайшла.

Обкладинкою альбому "Знайти своїх" стала скульптура знаменитого українського скульптора Володимира Цісарика, який бувши натхненним Тіною Кароль зобразив співачку в образі сильф, що стоїть на землі на двох тендітних пір'їв своїх крил.

"Тіна Кароль - єдина співачка, яка є одночасно і творцем, і музою", - прокоментував скульптор натхнення у створенні цієї знакової роботи.