Logo
15 Травня 2019, 12:26

Відповідальний пішохід: у Франківську патрульні наносили попереджувальні написи

Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківьку відбулась акція "Відповідальний пішохід".

Так, на тротуарах перед пішохідними переходами патрульні за допомогою трафаретів наносили попереджувальні написи та малюнки "Візьми дитину за руку", "Зніми навушники", "Сховай телефон", "Велосипедист" та інші, пише Типовий Франківськ.

Акцію організували для того, щоб акцентувати увагу пішоходів на русі транспорту та закликати їх бути уважними на дорозі.

Начальник патрульної поліції Івано-Франківської області Олег Костенко зазначив, що департаментом поліції вирішено по всій Україні організувати акцію "Відповідальний пішохід". Каже, загалом є п'ять трафаретів із застереженнями.

"По місту є регульовані та не регульовані пішохідні переходи. Ми помітили, що багато людей не звертають уваги на правила дорожнього руху, перетинаючи дорогу. Найбільше це стосується молоді. Вона не відволікається від гаджетів і думає, що всіх водії відповідальні та обережні. Але, на жаль, це не так: за кількістю ДТП спостерігаємо протилежне", - коментує Олег Костенко.

Начальник патрульної поліції додає, поки що робитимуть такі малюнки у центральній частині міста, біля навчальних закладів, лікарень. Втім, якщо будуть небайдужі громадяни, активісти, охочі долучитись, поліці готова підтримати їх і малювати знаки по цілому місту.