Logo
1 Вересня 2021, 16:06

Відтепер можна переглянути статус опрацювання сканкопій трудових книжок

Завдяки оновленню порталу послуг Пенсійного фонду України результати по всіх надісланих зверненнях щодо оцифрування відомостей про трудову діяльність працівників доступні для перегляду в розділі «Відомості про трудові відносини».

З 23 липня діє Порядок подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі.

Про це розповідає бухгалтерське видання ДЕБЕТ-КРЕДИТ.

Згідно з ним, відомості про трудову діяльність працівника подаються страхувальником за працівників або самим працівником до ПФУ в е-формі. 

На вебпорталі Пенсійного фонду України відбулись оновлення, відповідно і в кабінеті страхувальника сталися зміни. Тепер результати по всіх надісланих зверненнях щодо оцифрування відомостей про трудову діяльність працівників доступні для перегляду в розділі «Відомості про трудові відносини».

Заповнивши пошукові поля та натиснувши кнопку «Пошук», можна побачити інформацію про передані копії документів як конкретного працівника, так і про всіх загалом. Особливу увагу слід звернути на статус звернення, оскільки лише відмітка «Виконано» свідчить, що сканкопії опрацьовані Пенсійним фондом та дані про трудові відносини працівника актуалізовано.  

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване