Logo
23 Листопада 2022, 13:48

Вигодський лісгосп замовив у долинського підприємства за прямими договорами будівельних та суміжних робіт на 14 мільйонів

4 листопада ДП «Вигодський лісгосп» замовив у ТОВ "БУДТЕХ-ДОЛИНА 2016" будівництво цеху для автоматизованої лінії висіву насіння за 4 мільйони 885 тисяч гривень. Закупівля проводилась без використання електронної системи PROZORRO, а роботи мають бути завершені до 31 грудня цього ж року.

Пише Типовий Франківськ.

Цікаво, що з початку року до 15 червня ДП «Вигодський лісгосп» підписало лише один договір. А вже з 16 червня по 15 листопада було укладено 20 договорів на загальну суму 14 мільйонів 166 тисяч 365 гривень.

За дивним збігом обставин фірма почала активно отримувати підряди після призначення 15 червня на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського управління (у структурі якого функціонує ДП «Вигодський лісгосп») Сергія Кокоця.

Серед замовлень хочемо також виокремити наступні:

-          Будівництво туалетного приміщення за 298 тисяч гривень,

-          Реконструкція фундаменту цеху для автоматизованої лінії висіву насіння за 1 мільйон 195 тисяч,

-          Роботи, повязані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва за 670 тисяч,

-          Улаштування поля дорощування обслуговуючих доріг та площадок обслуговування на 3 мільйони 452 тисячі,

-          Реконструкція технічного приміщення, водопостачання та водовідведення вартістю майже 672 тисячі,

-          Реконструкція основи для монтування теплиці за 1 мільйон 500 тисяч.